ETi AKTUALNOŚCi

Zbuntowane batony ETi Wanted! Rusza kampania telewizyjna i digitalowa!

27 sierpnia 2018

Wkrótce po spektakularnym sukcesie słodyczy PUF, na rynku debiutuje kolejny produkt z szerokiego portfolio słodkich i słonych przekąsek firmy ETi: czekoladowe batony Wanted. Kampania marketingowa startuje 27 sierpnia i obejmie telewizję oraz Internet. Silny przekaz i wyrazisty smak batonów to pomysł marki na zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Nowe batony Wanted od ETi to doskonałe połączenie smaku puszystej, mlecznej czekolady prosto z Belgii i całych orzechów, karmelu czy wiórków kokosowych. Dodatkowo w sklepach dostępne będą wersje mini batonów o smaku karmelowym i kokosowym w większym opakowaniu, idealne do dzielenia się z bliskimi.

Kampania pod hasłem „Obudź w sobie buntownika” adresowana jest do młodych ludzi, którzy chcą żyć po swojemu, nie poddając się ustalonym zasadom. Motywem przewodnim kampanii jest goryl, który symbolizuje wolność, zabawę i życie poza regułami. „Kampania batonów ETi Wanted to druga, po ETi PUF, szeroko zakrojona aktywność marki ETi na rynku polskim. Od konkurencji różnimy się przede wszystkim jakością składników: całe orzechy, ciągnący się karmel czy prawdziwe wiórki kokosowe a do tego puszysta, belgijska czekolada.” – przekonuje Magdalena Słomczewska-Klimiuk, Product Portoflio Manager w firmie ETi - „ETi składa swoim klientom obietnicę nowości i jakości: nowatorskie połączenia smaków i struktur oraz bardzo bogate portfolio, z którego kolejne produkty czekają już na możliwość uwiedzenia polskiego konsumenta”.

Adaptacją reklamy telewizyjnej oraz kreacją formatów internetowych zajmuje się agencja Orchidea Group. Media natomiast kupuje dom mediowy OMD. Ze względu na grupę docelową kampanii, oprócz standardowej obecności w głównych i tematycznych stacjach telewizyjnych, marka stawia na Internet i social media: Facebook, Youtube, Instagram, programmatic display i VOD, ale także niestandardowe formaty na Filmweb.pl, ASZdziennik.pl czy na demotywatory.pl.

ETi Wanted zaprosi również konsumentów do konkursu, w którym będzie można zostać twarzą kampanii internetowej marki oraz wygrać paczki batonów ETi Wanted.

Spot reklamowy: https://youtu.be/HPhIobU6qcI

Landing page kampanii: www.etiwanted.pl

Udział