Wiadomość Od Honorowego Prezesa

 


Do moich wyjątkowych przyjaciół,

Ludzkość znajduje prawdziwe szczęście wtedy, kiedy podejmuje wyzwania, aby osiągnąć sukces, a nie w chwili samego sukcesu. W ciągu osiemdziesięciu trzech lat mojego życia podejmowałem wiele trudnych wyzwań z myślą o ETi i przez te wszystkie lata byłem niezmiernie szczęśliwy. Nasze osiągnięcia sprawiły, że mogliśmy poczuć się dumni, a każde kolejne wyzwanie dodawało nam odwagi.

Kiedy ETi było jedynie marzeniem, wierzyliśmy, że wszystko to dzieje się po to, aby uczynić ludzi szczęśliwymi. Służenie rodakom i ukochanemu narodowi tureckiemu z całą naszą mocą traktowaliśmy jak święty obowiązek. Od samego początku wierzyliśmy, że możemy tworzyć ciastka lepiej niż inni. Zawsze chcieliśmy się wyróżniać, dążyć do doskonałości, marzyć i wprowadzać nasze wizje w życie. ETi zawsze pracowało tak, jakby każdy dzień był nowym początkiem dla świata. Rozpoczęliśmy produkcję, która rozwinęła się na skalę przemysłową. Zorganizowaliśmy własne działania „research-development” dla nowych produktów. A co najważniejsze, stworzyliśmy skuteczne organizacje produkcyjne, dystrybucyjne i sprzedażowe, którymi dziś z powodzeniem zarządzamy. Staliśmy się liderem nowoczesnej technologii i od ponad pół wieku tworzymy miejsca pracy w Turcji i na świecie. Dziś ETi sprawia, że nasi pracownicy i ich rodziny, nasi biznesowi partnerzy, a także krajowi i międzynarodowi klienci są dumni i szczęśliwi ze współpracy z nami.

Poświęciłem życie dla mojej Rodziny i ETi. Miałem dużo szczęścia, ponieważ byłem otoczony wspaniałymi ludźmi, którzy rzetelnie wykonywali swoją pracę. To im przekazałem obowiązki zarządzania firmą i dbania o jej dalszy rozwój. Ufam im w pełni i wierzę z całego serca, że dzięki ich marzeniom, kreatywności i ciężkiej pracy ETi czeka świetlana przyszłość. Życzę im wszystkim sukcesu.

Dziś, gdy patrzę wstecz, mając osiemdziesiąt trzy lata, przypominam sobie wszystkie dobre oraz trudne chwile i dziękuję z całego mojego serca za błogosławieństwo w postaci tak wspaniałego życia. Pragnę wyrazić nieskończoną wdzięczność, przekazać serdeczne pozdrowienia i wyrazy szacunku dla każdego, kto przyczynił się do tego, że ETi jest dziś tu, gdzie jest. Dziękuję Wam wszystkim.


Prezes honorowy
Firuz KANATLI

Udział