AKTUALNOŚCi

2018-09-25

Za nami pierwsze miesiące wzmożonej działalności na polskim rynku. Produkty ETi spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród polskich konsumentów, każdego dnia budujemy silną sieć dystrybucji, zrealizowaliśmy dwie ogólnopolskie kampanie marketingowe – produktów ETi PUF i czekoladowych batonów ETi Wanted. Nasz rynkowy debiut został doceniony w ogólnopolskim programie konsumenckim: Konsumencki Lider Jakości 2018 – firma ETi otrzymała tytuł w kategorii Debiut Roku 2

Więcej
2018-08-28

Za nami pierwsza udana kampania ETi Puf. Pyszne herbatniki z pianką marshamallow przebojem wdarły się na polski rynek i zaskarbiły sobie serca najmłodszych konsumentów.

Więcej
2018-08-27

Wkrótce po spektakularnym sukcesie słodyczy PUF, na rynku debiutuje kolejny produkt z szerokiego portfolio słodkich i słonych przekąsek firmy ETi: czekoladowe batony Wanted. Kampania marketingowa startuje 27 sierpnia i obejmie telewizję oraz Internet. Silny przekaz i wyrazisty smak batonów to pomysł marki na zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Więcej
2018-08-10

ETi European Food Industries S.A. powierzyła FM Logistic realizację usług magazynowych.

Więcej
2018-08-03

I wszystko jasne! Pufy śpiewająco zaprezentowały się Polakom. Od dziś będziecie mogli nas widzieć i słyszeć nie tylko w Telewizji, ale także na naszej specjalnej stronie z atrakcjami.

Więcej
2018-07-11

Nasza firma wzięła udział w V Międzynarodowych Targach WorldFood Warsaw, które odbyły się w Hali EXPO w Warszawie.

Więcej
2018-07-10

Mięciutkie herbatniki pokryte pianką marshmallow w pięciu smakach (kakao, kokos, truskawka, melon i wieloowocowy) pojawiły się w sklepach Żabki … i ku naszej radości rozeszły się jak świeże bułeczki. To dopiero początek! Już niedługo kolorowe Pufy zawładną naszą wyobraźnią! Będzie Pufiaście!

Więcej
2018-07-09

Dziś pierwszy dzień kampanii reklamowej promującej ETi Puf. Nasze przebojowe Pufy opanowały Internet i postanowiły przywitać się z Polakami. Już niedługo zadebiutują w Telewizji. Przygotowały dla Was coś przebojowego! Bądźcie czujni.

Więcej
2018-07-06

W mediach pojawiły się pierwsze oficjalne publikacje na temat ETi w Polsce. Turecki gigant ujawnił swoje ambitne plany podboju polskiego rynku słodyczy i słonych przekąsek. Oto niektóre publikacje:

Więcej
2018-07-05

To ważny dla nas dzień! ETi zostało oficjalnie zarejestrowane w Polsce i może rozpocząć swoją podróż, której celem jest dostarczanie Polakom pysznych promyków pysznych promyków słońca i dzielenie się  z nimi unikalnym smakiem naszych produktów.

Więcej
Udział