AKTUALNOŚCi

25.09.2018

Za nami pierwsze miesiące wzmożonej działalności na polskim rynku. Produkty ETi spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród polskich konsumentów, każdego dnia budujemy silną sieć dystrybucji, zrealizowaliśmy dwie ogólnopolskie kampanie marketingowe – produktów ETi PUF i czekoladowych batonów ETi Wanted. Nasz rynkowy debiut został doceniony w ogólnopolskim programie konsumenckim: Konsumencki Lider Jakości 2018 – firma ETi otrzymała tytuł w kategorii Debiut Roku 2

Więcej
28.08.2018

Za nami pierwsza udana kampania ETi Puf. Pyszne herbatniki z pianką marshamallow przebojem wdarły się na polski rynek i zaskarbiły sobie serca najmłodszych konsumentów.

Więcej
27.08.2018

Wkrótce po spektakularnym sukcesie słodyczy PUF, na rynku debiutuje kolejny produkt z szerokiego portfolio słodkich i słonych przekąsek firmy ETi: czekoladowe batony Wanted. Kampania marketingowa startuje 27 sierpnia i obejmie telewizję oraz Internet. Silny przekaz i wyrazisty smak batonów to pomysł marki na zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Więcej
10.08.2018

ETi European Food Industries S.A. powierzyła FM Logistic realizację usług magazynowych.

Więcej
03.08.2018

I wszystko jasne! Pufy śpiewająco zaprezentowały się Polakom. Od dziś będziecie mogli nas widzieć i słyszeć nie tylko w Telewizji, ale także na naszej specjalnej stronie z atrakcjami.

Więcej
11.07.2018

Nasza firma wzięła udział w V Międzynarodowych Targach WorldFood Warsaw, które odbyły się w Hali EXPO w Warszawie.

Więcej
10.07.2018

Mięciutkie herbatniki pokryte pianką marshmallow w pięciu smakach (kakao, kokos, truskawka, melon i wieloowocowy) pojawiły się w sklepach Żabki … i ku naszej radości rozeszły się jak świeże bułeczki. To dopiero początek! Już niedługo kolorowe Pufy zawładną naszą wyobraźnią! Będzie Pufiaście!

Więcej
09.07.2018

Dziś pierwszy dzień kampanii reklamowej promującej ETi Puf. Nasze przebojowe Pufy opanowały Internet i postanowiły przywitać się z Polakami. Już niedługo zadebiutują w Telewizji. Przygotowały dla Was coś przebojowego! Bądźcie czujni.

Więcej
06.07.2018

W mediach pojawiły się pierwsze oficjalne publikacje na temat ETi w Polsce. Turecki gigant ujawnił swoje ambitne plany podboju polskiego rynku słodyczy i słonych przekąsek. Oto niektóre publikacje:

Więcej
05.07.2018

To ważny dla nas dzień! ETi zostało oficjalnie zarejestrowane w Polsce i może rozpocząć swoją podróż, której celem jest dostarczanie Polakom pysznych promyków pysznych promyków słońca i dzielenie się  z nimi unikalnym smakiem naszych produktów.

Więcej
Udział